Pažintinė egzotinė kelionė į Tailandą: ekskursinė programa ir poilsis Koh Chang saloje!

Puiki galimybė aplankyti Tailandą, dar kitaip vadinamą tūkstančio šypsenų šalimi, kuris yra viena lankomiausių Rytų Azijos krypčių. Pažintinės kelionės metu aplankysite niekada nemiegantį ir abejingų nepaliekantį Bankoko miestą, užburiančią Tailando gamtą pajusite ilsėdamiesti Koh Chang saloje, patirsite tikrą šalies egzotiką – plauksite Kwai upe, kur yra įžymusis „Mirties geležinkelio" tiltas.

 

Tailandas
 Tailandas

Bankokas + Pataja + upė Kwai + Koh Chang
 
2019 11 22 – 12 06 Trukmė: 14n

- Kaina asmeniui dviviečiame tipo kambaryje

- Maitinimo tipas – pusryčiai

- Galimos ir kitos kelionių datos

1149 €

Kelionės organizatorius: MEGATURAS

Kelionės programa:

1 diena

Skrydis: Riga –Stambulas - Bankokas.

2 diena

Atvykimas į Bankoką. Pasitikimas oro uoste, pasų kontrolė ir pervežimas į Bankoko viešbutį Chada 3* arba Prince Palace 4* (arba panašaus lygio viešbutis). Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Apie 08:30 susitikimas su gidu, ekskursinė programa Bankoke: Karalių rūmai, Smaragdinio Budos šventykla su didžiausiu pasaulyje smaragdo monolitu, Auksinio Budos šventykla, modernūs dangoraižiai ir gatvės prekyba. Ekskursija miesto kanalais, kurie anksčiau buvo vienintelės susisiekimo Tailando sostinėje trasos. Pietūs. Aplankoma brangakmenių galerija, kur susipažinsite su brangakmenių gamyba, o patikusį gaminį galėsite įsigyti. Laisvas laikas.Nakvynė viešbutyje.

Laisvu metu rekomenduojama aplankyti:

Bayoke Sky – antrą pagal dydį pasaulyje viešbutį su apžvalgos aikštele iš kurios atsiveria nuostabus vaizdas į visą Bankoką. Siam Paragon prekybos centrą ir jame esantį didelį okeanariumą ir IMAX (4D filmai) kinotearą. Tradicinio Siam Niramit teatro pasirodymą. Teatro scena įtraukta į Gineso rekordų knygą, kaip pati aukščiausia.

4 diena

Kvapą gniaužianti dviejų dienų ekskursija į krioklių kraštą, Kančanaburi provinciją. Ekskursija prasideda anksti ryte. Pirmas sustojimas po pusryčių – nedidelė kokoso riešutų ferma. Toliau lankysite „plaukiojantį turgų“ – Damnoen Saduak, kuris iki šių dienų išlaikė senovines prekybos medinėse valtyse tradicijas. Tailandietiškomis valtimis praplauksite per vingiuotus kanalus, išvysite tradicinius namus ant polių ir turgų. Čia rasite daugybę suvenyrų iš tikmedžio ir šilko, prieskonių ir įvairių vaisių. Taip pat aplankysite fabriką, kuriame gaminami dirbiniai iš tikmedžio, išvysite meistrų darbą, o gaminiai Jus sužavės savo grožiu ir išskirtinumu.

Kančanaburi provincijoje yra didžiausi ir gražiausi parkai, kriokliai, urvai. Čia neįžengiamos tropinės džiunglės ir grynas oras.

Kelionę tęsite prie garsiojo geležinkelio praminto Mirties keliu. Išgirsite liūdną istoriją apie jo atsiradimą. Taip pat aplankysite Vienuolio urvą, kur galėsite išvysti budistų ceremonijas. Drąsiausieji galės nusileisti į urvo gilumą.

Antroje dienos pusėje atvykimas į viešbutį ant upės, kuris sudarytas iš mažų namelių ant polių. Viešbučio viduje apdaila padaryta iš bambukų ir medžio. Nepaisant egzotinės viešbučio išvaizdos ir tropinių džiunglių, viešbutyje yra apšvietimas ir kondicionieriai. Kai įsikursite ir pasistiprinsite egzotiniais vaisias, Jūsų lauks trumpa iškyla plaustais. Vakare Jūsų lauks puiki vakarienė.

5 diena

Po pusryčių lankysite karštąsias versmes. Turėsite galimybę maudytis trijuose skirtingos temperatūros baseinuose bei upėje. Garantuojame, kad energijos pasikrausite visai dienai.   Aplankę nacionalinį parką „Eravan“, turėsite dar vieną galimybę atsigaivinti ir išsimaudyti septynių pakopų krioklyje arba tiesiog mėgautis pasivaikščiojimu po parką ir paskanauti vietinių delikatesų – keptų bananų. Miško takeliu galite praeiti nuo vienos krioklio pakopos prie kitos, pamaitinti žuvis ir pasimėgauti neįprastu „žuvų masažu“.

Po pietų, vyksite į dramblių kaimą. Čia galima išvysti mažų drambliukų pasirodymą. Už papildomą mokestį „dramblių parduotuvėje“galite įsigyti pieno bei bananų ir jais pamaitinti jaunuosius artistus! Jūsų laukia neužmirštamas pasijodinėjimas drambliais.

Paskutinis sustojimas - mažas namelis su didžiule arbatų kolekciją ir nacionalinės tajų medicinos vaistine, kur sužinosite daug naudingų sau dalykų ir galėsite išsirinkti sau ir savo artimiesiems reikalingas ir vertingas dovanas iš šios išvykos. Ir galiausiai kelionė į Patają.

6-8 dienos

Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui paplūdymyje.

Apžvalginė ekskursija po Patają: gyvačių ir krokodilų ferma, milijonus metų skaičiuojantis akmenų parkas. Laisvas laikas. Pataja – Tailando Rivjera, vienas garsiausių Azijos kurortų, įsikūręs 170 km į pietryčius nuo Bankoko. Kažkada Pataja buvo nedidelis žvejų kaimelis, kol XX a. viduryje jo paplūdimiai neišpopuliarėjo tarp Bankoko gyventojų. Šiame kurorte susitinka Rytai ir Vakarai, skirtingos tradicijos ir papročiai. Kurorte yra puikios galimybės ilsėtis tiek šeimoms, poroms, tiek pavieniams keliautojams, aktyvus naktinis gyvenimas.

9 diena

Pusryčiai. Išvykstate į Koh Chang salą (pervežimo trukmė apie 4,5 val autobusu ir 30 min keltu). Tai viena iš penkiasdešimties Koh Chang nacionaliniame parke esančių salų, išsidėsčiusių Siamo įlankoje, netoli Tailando ir Kambodžos sienos. Sala primena mažą rojaus kampelį – čia nuostabi gamta, balto smėlio paplūdimiai ir krištolo skaidrumo vanduo. Apgyvendinimas viešbutyje Chai Chet Resort arba Koh Chang Resort and SPA, arba Klong Prao Resort (arba panašaus lygio viešbutis), laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

10-13 dienos

Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui paplūdymyje.

14 diena

Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Pervežimas skrydžiui Bankokas - Stambulas.

15 diena

Skrydis Bankokas-Stambulas-Riga.

Bankokas + Pataja + upė Kwai + Koh Chang
 
2019 11 22 – 12 06 Trukmė: 14n

- Kaina asmeniui dviviečiame tipo kambaryje

- Maitinimo tipas – pusryčiai

- Galimos ir kitos kelionių datos

1149 €

Į kainą įskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Riga – Bankokas – Riga (Turkish Airlines per Stambulą)
 • Programa su pervežimais;
 • Oro uosto mokesčiai;
 • Registruotas bagažas 23 kg ir rankinis bagažas 8 kg.;
 • Maitinimas skrydžio metu;
 • Pusryčiai viešbučiuose (švediškas stalas);
 • Eksursijos, nurodytos programoje, rusų kalba.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Tailando viza;
 • Sveikatos draudimas;
 • Asmeninės išlaidos;
 • Arbatpinigiai

Pastabos:

 • Ekskursijų tvarka gali keistis.

Bankokas + Pataja + upė Kwai + Koh Chang
 
2019 11 22 – 12 06 Trukmė: 14n

- Kaina asmeniui dviviečiame tipo kambaryje

- Maitinimo tipas – pusryčiai

1149 €

Į viršų