Degantys pasiūlymai šventinėms kelionėms autobusu!

Pajuskite šventinę dvasią apsilankę Kalėdinėse mugėse. Čia Jus pasitiks šventinis spindesys, kalėdinės melodijos bei gardūs kulinariniai skanėstai. O norintiems įsimintinai paminėti Naujus metus siūlome puikias naujametines keliones autobusu.

Šventinės kelionės
 Šventinės kelionės


* Naujieji Metai Gdanske 2019 12 31 – 2020 01 01

116 Eur asmeniui

Kelionė autobusu, 1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais

Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos į Gdanską, kur Jūsų laukia pažintis su vienu gražiausių Lenkijos miestų. Ekskursijos metu aplankote didžiausią Europoje iš plytų pastatytą ankstyvosios gotikos stiliaus Šv. Mergelės katedrą, senamiestį bei Žaliuosius vartus. Po ekskursijos užsiregistruojate viešbutyje ir pasiruošiate vykti į šventę. Naujuosius Metus siūlome sutikti šurmuliuojančiame miesto senamiestyje. Antrąją dieną iškeliaujate Lietuvos link, pakeliui aplankant Torūnės miestą.

*Naujieji Metai Vienoje 2019 12 30 – 2020 01 01

170 Eur asmeniui

Kelionė autobusu, 2 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais

Kelionė prasideda nuo Lenkijos sostinės – Varšuvos, čia Jūsų laukia ekskursija, o vakare išvykstate Čekijos link. Nakvynė viešbutyje. Antrąją dieną po pusryčių keliaujate į Vieną, kur Naujuosius Metus siūlome sutikti pagal vietinių gyventojų tradiciją – šurmuliuojančiame Vienos senamiestyje. Čia visos aikštės Naujųjų Metų naktį tampa viena didele roko, klasikinės, populiariosios, liaudies muzikos scena. Nakvynei apie 3 val. grįžtate į viešbutį Čekijoje. Sekančią dieną po pusryčių vykstate Lietuvos link.

*Kalėdinių mugių šurmulys Vokietijoje 2019 12 12 – 12 15

254 Eur asmeniui

Kelionė autobusu, 3 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais

Pirmąją kelionės dieną aplankysite Odros upės salose įsikūrusį vieną gražiausių Lenkijos miestų – Vroclavą.O antrąją ir trečiąją kelionės dienas praleisite Kalėdų laukiančioje Vokietijoje, kur įsikūrusios pačios žymiausios Niurnbergo ir Drezdeno Kalėdų mugės. Čia išpuoštuose nameliuose prekybininkai siūlo rankdarbius, o gomurį džiugina imbieriniai kalėdiniai sausainiai bei tradiciniai įvairių regionų patiekalai.

* Naujieji Metai Veronoje 2019 12 29 – 2020 01 02

339 Eur asmeniui

Kelionė autobusu, 4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais ir 1 vakariene

Pirmąją kelionės dieną praleidžiate autobuse ir vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Kitos dienos rytą po pusryčių tęsiate savo kelionę Italijos link,o pakeliui aplankote imperatoriškąją Vieną. Vakare atvykstate į Veneto regioną, kur Jūsų lauks lengva vakarienė ir nakvynė viešbutyje. Trečioji Jūsų kelionės diena prasidės kelione Veronos link. Čia romėnų amfiteatre renkasi minios miesto gyventojų ir svečių sutikti Naujuosius Metus. Įvairiaspalvių fejerverkų pliūpsniai apšviečia Veronos dangų, o žmonės džiaugsmingai pasitinka atėjusius Naujuosius. Ketvirtąją dieną Jūsų laukia  ekskursija po Veneciją, po kurios išvykstate į Čekiją, kur prasideda kelionė namų link.

*Naujieji Metai Venecijoje 2019 12 29 – 2020 01 02

339 Eur asmeniui

Kelionė autobusu, 4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais ir 1 vakariene

Jūsų kelionė prasideda nuo trumpo sustojimo Lenkijoje ir nakvynės Čekijoje. Antrąją dieną vykstate Italijos link, pakeliui aplankant Gracą. Trumpa ekskursija mieste, po kurios vykstate į Veneto regioną. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje. Ryte po pusryčių išvykstate į Veneciją, kur Jūsų laukia ekskursijos po žavingąsias saleles, o vakare Naujuosius Metus sutiksite Šv.Morkaus aikštėje. Ketvirtąja dieną keliaujate į Trevizą, trumpa ekskursija mieste, o pakeliui į Čekiją esant galimybei sustojate degustuoti Veneto pasididžiavimo Prosecco vyno. Nakvynė viešbutyje. Sekančią dieną po pusryčių kelionė per Čekiją, Lenkiją Lietuvos link.

 

 

Į viršų