Slidinėjimo kelionės

Slidinėjimo kelionės

Slidinėjimo kelionės

„Novaturas“ pasirūpins, kad slidinėjimo kelionėje neturėtumėte jokių rūpesčių ir atrastumėte kurortą tinkamą pagal kiekvieno skonį.

Slidinėjimo kelionė į Prancūziją yra tikras žiemos sporto aistruolių rojus, nes čia veikia didžiausios ir ilgiausios slidinėjimo trasos, kurias kiekvienais metais šturmuoja daugybė slidinėjimo entuziastų iš viso pasaulio. Slidinėjimas Prancūzijoje tinka visiems – nuo pradinuko iki profesionalo. Prancūzijos Alpėse yra ir didžiausias pasaulyje slidinėjimo kurortų kompleksas Trys Slėniai. Čia žiemos sporto aistruoliai gali išbandyti net 335 trasas, kurių bendras ilgis siekia 600 km. Trasas patogiai jungia apie 180 keltuvų. Todėl nekeista, kad „Novaturas“ keliautojus kviečia apsilankyti būtent Trijuose Slėniuose.

Tikrai nesuklysite slidinėjimo atostogoms pasirinkę Italiją. Kelionė į Bergamą pakeri įspūdingais Alpių kalnų viršūnių, iškilusių 3000 m virš jūros lygio, vaizdais. Kelionių organizatorius „Novaturas“ pasirūpins, kad  kelionė atitiktų individualius keliautojo poreikius ir lūkesčius, todėl siūlo net septynis dėmesio vertus kurortus – Val di Fassa,  Alta Valtelina, Val di Sole, Val di Fiemme, Val Rendena, Val di Fassa, Val Gardena ir, žinoma, garsųjį Livinją.

Į viršų