Žiemos atostogos Alpių viršūnėse! Savaitė su pusryčiais ir vakariene nuo 58 Eur!

Mažas Italijos miestas Bergamas žiemą tampa plačiais vartais į tūkstančius kilometrų Italijos Alpių slidinėjimo trasų. Kainos ir kokybės santykis Italijos žiemos kurortuose tiesiog stulbinamas, o trasų pasirinkimas toks didelis, kad teks gerokai pasukti galvą prieš pajudant iš Bergamo į kalnus.

Ši kartą mes norime jums pasiūlyti nuostabų ir vieną iš populiariausių Italijos slidinėjimo regionų! Tai Val di Solė! Šis regionas yra Italijos kalnų kurortų spindulys. Čia laukia švelnus, saulėtas ir tyras oras, pasakiška aplinka, įvairios žiemos sporto šakos, tarp kurių dominuoja kalnų slidinėjimas. 

Regionas yra vakarų Trentine, tarp didelės dolomitinių viršukalnių grupės - Adamelo (3354 m), Prezalenos ( 3556 m), Ortles Kevedalo ar Madalenės Alpine, apjuostos Stelvijaus, Adamelo ir Brentos draustinių. Val di Solė tęsiasi nuo Mostizolo iki Tonalės perėjos. Slidinėjimo zonoje išsidėsčiusios trys slidinėjimo sritys - Folgarida ir Marileva bei Pėjus (nuošaliau esanti nedidelė sritis). Val di Solės keltuvų sistema taip pat jungiasi su prestižiškiausiu Italijos slidinėjimo kurortu - Madona di Kampiliju. Visos kartu jos siūlo net 150 km kalnų slidinėjimo trasų pasirinkimo. 

Dauguma trasų išsidėsčiusios 1520 - 2505 m aukštyje virš jūros lygio. Be to, yra 15 km trasų tradicinio slidinėjimo mėgėjams, o snieglentininkai gali demonstruoti triukus specialiame parke ant rampos. Regione yra net 53 km lygumų trasų, kurios daugiausia driekiasi Pėjaus apylinkėse.

Slidinejimas Italijoje
 Slidinejimas Italijoje

 

Slidinėjimas Italijoje
 
2020 01 18 – 2020 01 25
Trukmė: 7 nakvynės

- Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje keliaujant dviese

- Maitinimo tipas – pusryčiai ir vakarienė

585 €

Kelionės organizatorius: Novaturas

Siūlomas viešbutis: Garden Hotel 3*

Viešbutis įsikūręs 1 km atstumu nuo Mezzana miestelio centro. Atstumas iki artimiausio keltuvo 150m. Oro uostas nutolęs 150 km nuo viešbučio. Dideli ir patogūs viešbučio kambariai su televizoriais, privatūs vonios kambariai, wifi, saugūs ir dideli balkonai. Pusryčiams viešbutis siūlo pasirinkimą net iš 3 patiekalų ir namų gamybos desertų. Žiemą, po intensyvaus slidinėjimo galima atsipalaiduoti viešbučio siūlomame sveikatingumo centre su sauna ir sukūrine vonia.

Į kainą įskaičiuota:

  • tiesioginiai skrydžiai Vilnius- Bergamas -Vilnius
  • rankinis bagažas
  • registruotas bagažas
  • pervežimo paslaugos oro uostas-viešbutis-oro uostas
  • 7 nakvynės viešbutyje Garden 3* viešbutyje 
  • maitinimo tipas – pusryčiai ir vakarienė
  • kelionių organizatoriaus atstovo paslaugos šalyje atostogų metu

Į kainą neįskaičiuota:

  • kurorto ir kiti mokesčiai
  • kelionės medicininių išlaidų draudimas
  • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

Pastabos:

Pasiūlymų skaičius už nurodytas kainas yra ribotas

Slidinėjimas Italijoje
 
2020 01 25 - 2020 02 01
Trukmė: 7 nakvynės

- Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje keliaujant dviese

- Maitinimo tipas – pusryčiai ir vakarienė

615 €

Į viršų