Viena populiariausių kelionių autobusu po Italiją, aplankant Kaprio salą! 10 dienų pažintinė kelionė - nuo 602 Eur!

Pažintinė 10 d. kelionė po Italiją, aplankant Florenciją, Veneciją, Kaprio salą.

Tai viena populiariausių kelionių turistų tarpe, kurios metu pažinsite įvairiaspalvę Italiją, apsilankysite Romoje, Vatikane, plauksite iki Kaprios salos ir galėsite pasidaryti asmenukių su nuostabiais vaizdais.

 

Pažintis su Italija, aplankant Kaprio salą
 Pažintis su Italija, aplankant Kaprio salą

Italija nuo Venecijos iki Kaprio salos

 
2020 05 15 – 05 24 Trukmė: 9 n.

- Kaina asmeniui dviviečio tipo kambaryje

- Maitinimo tipas – pusryčiai (pagerinti kontinentiniai)

- Lietuviškai kalbantis kelionės vadovas 

602,65€

Italija nuo Venecijos iki Kaprio salos

 
2020 09 13 – 09 22 Trukmė: 9 n.

- Kaina asmeniui dviviečio tipo kambaryje

- Maitinimo tipas – pusryčiai (pagerinti kontinentiniai)

- Lietuviškai kalbantis kelionės vadovas 

602,65€

Kelionės organizatorius: NOVATURAS

Kelionės programa:

1 diena
Lenkija, Čekija
Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Pietauti sustojate Lenkijos pakelės užeigoje. Vakare, apie 20-21 val. atvykstate į viešbutį Čekijoje, Brno apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.
Šiandien nuvažiuojate ~1090 km

2 diena
Gracas
Pusryčiai. Išvykstate Italijos link. Pakeliui trumpam sustojate Štirijos sostinėje Grace, kuriame aplankote Herrengasse, Landhaus – istorinę valdžios būstinę, Šv. Egidijaus katedrą. Laisvu metu galite papietauti arba pasikelti į Pilies kalną. Pakeliui į Italiją dar stabtelite Austrijos pakelės užeigoje (apie 16 val.). Vėlai vakare, apie 21 val., atvykstate į Veneto regioną. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
Šiandien nuvažiuojate ~775 km

3 diena
Florencija
Pusryčiai. Išvykstate į Toskanos regiono sostinę, Renesanso kultūros lopšį – Florenciją. Naudodami *viešąjį transportą, greitai ir patogiai pasiekiate miesto centrą. Ekskursija po miestą aplankant Katedros aikštės ansamblį: gotikinę Santa Maria del Fiore katedrą su įspūdingu kupolu ir varpine; miesto simbolį – Ponte Vecchio tiltą, iki šių dienų garsėjantį auksakalių dirbtuvėlėmis; Sinjorijos aikštę; Lankote žymųjį Florencijos turgų, kuriame galite papietauti. Taip pat laisvu laiku siūlome aplankyti *Medičių šeimos koplyčią. Vykstate Romos link. Apie 20:30 val. pasiekiate nakvynės vietą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje prie Romos.
Šiandien nuvažiuojate ~490 km

4 diena
Roma
Pusryčiai. Pažintis su antikine Roma: ***Koliziejus, dar vadinamas Flavijų amfiteatru, renginių metu galėjęs sutalpinti iki 70 000 žiūrovų; Romėnų forumas, kur kadaise virė kultūrinis, politinis ir dvasinis gyvenimas, stovėjo didingi pastatai, šventyklos, triumfo arkos; Kapitolijaus kalva, ant kurios stovėjo šventykla Jupiteriui, Junonai ir Minervai; Trajano kolona, vaizduojanti imperatoriaus Trajano kovos su Dakija kelią. Laisvas laikas pietums. Tęsiate ekskursiją: Panteonas arba „visų dievų šventykla“ stebina sumanaus architekto Apolodoro Damaskiečio architektūriniais sugebėjimais. Žymiausios miesto aikštės: Venecijos aikštė, Trevi aikštė su didžiausiu fontanu Romoje, gražiausia miesto barokinė Navonos aikštė su Berninio sukurtu „Keturių upių“ fontanu. Apie 19:30 val. grįžtate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje prie Romos.
Šiandien nuvažiuojate ~100 km

5 diena
Roma ir Vatikanas
Pusryčiai. Išvykstate į „amžinąjį miestą ant septynių kalvų“ – Romą. Šiandien visą dieną skiriate ekskursijai po mažiausią pasaulio valstybę ir katalikybės centrą Vatikaną. Aplankote didžiausią ir puošniausią katalikų bažnyčią pasaulyje – Šv. Petro baziliką, kurią puošia gausybė neįkainojamų meno kūrinių, ir aikštę. Esant galimybei, gėritės Romos panorama nuo Šv. Petro bazilikos *kupolo, į kurį veda 330 laiptelių (galima kilti ir liftu). Lankote vieną žymiausių Europoje ***Vatikano muziejų: XV a. Rafaelio freskomis tapytos popiežiaus Julijaus II apartamentų salės, Pinakoteka (dailės galerija), Mikelandželo ištapyta Siksto koplyčia, kurioje renkamas popiežius. Viešbutį pasiekiate apie 20 val. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Fiuggi apylinkėse.
Šiandien nuvažiuojate ~100 km

6 diena
Vezuvijaus ugnikalnis ir Pompėja
Pusryčiai. Vykstate į Kampanijos regioną, kerintį nuostabiu kraštovaizdžiu, vaizdingomis pakrantėmis ir įdomiomis lankytinomis vietomis. *Vietiniu transportu vingiuotu, siauru keliu kylate į kalną kol pasiekiate didingąjį Vezuvijaus ugnikalnį, kuris išsiveržęs 79 m. po storu pelenų sluoksniu palaidojo netoliese esančią Pompėją, taip išsaugodamas miestą ateities kartoms. Palikę autobusą, pėsčiomis lipate pasigrožėti *Vezuvijaus krateriu ir nuostabia jūros bei Neapolio panorama. Nusileidę nuo kalno, vykstate į muziejų po atviru dangumi – *Pompėją. Papietaujate ir leidžiatės į ekskursiją. Atrodo lyg gyvenimas nutrūko vakar ir beveik niekas per 2 000 metų nepasikeitė. Gatvelės grįstos lavos akmenimis, namai dekoruoti freskomis, gausu kepyklų, tavernų, pirčių, teatrų, šventyklų, net viešnamių. Išvykstate Sorento link. Apie 20 val. atvykstate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Sorento apylinkėse.
Šiandien nuvažiuojate ~245 km

7 diena
Kaprio sala ir Neapolis
Pusryčiai. ***Plaukiate laivu į Kaprio salą, dar vadinamą „Rojaus sodu žemėje“, kurioje kadaise gyveno imperatoriai ir paprasti žvejai; sala buvo piratų prieglobstis ir tremties vieta; vėliau – dailininkų ir poetų Meka. Plaukimas trunka apie 2 val. Atplaukę galite poilsiauti prie jūros arba, *pasikėlę keltuvu, apžiūrėti žavius Kaprio ir Anakaprio miestelius ir *pasikelti į aukščiausią salos vietą – Saulės kalną (589 m). Esant palankioms oro sąlygoms, siūlome (už papildomą mokestį apie 20 EUR asmeniui) grožėtis sala plaukiant aplink ją laivu arba nuplaukti į mirguliuojančioje melsvoje šviesoje skendinčią Žydrąją grotą (už papildomą mokestį apie 20 EUR asmeniui). Saloje auginama daug citrinmedžių, iš kurių kvapnių vaisių gaminamas vietinis likeris Limoncello. Esant galimybei, likerio degustacija. Pavakare laivu plaukiate į Neapolio uostą. Pravažiuojate Kampanijos regiono sostinę – Neapolį, kurio centras apstatytas karališkais rūmais, bažnyčiomis ir vienuolynais. Vykstate Romos link. Apie 21:30 val. pasiekiate viešbutį. Vėlyva vakarienė ir nakvynė viešbutyje prie Romos.
Šiandien nuvažiuojate ~300 km

8 diena
Siena
Pusryčiai. Vykstate į Toskanos regiono miestą – Sieną. Ekskursija po miestą pėsčiomis: vėduoklės pavidalo centrinė Piazza del Campo aikštė, užimanti buvusio romėnų forumo vietą, Visuomenės rūmai, kuriuose įsikūrę muziejus, bei grakšti gotikinė Rotušė su 102 m aukščio Torre del Mangia varpine; mažytis Gajos fontanas, į kurį vanduo iki šiol patenka iš 500 metų senumo akveduko; viena didingiausių *Katedrų Italijoje, kurioje puikiai dera skulptūra, tapyba ir Pizos įtaką patyrusi romaninė-gotikinė architektūra. Laisvas laikas pietums. Vykstate Venecijos link. Apie 20:30 val. pasiekiate viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje prie Venecijos.
Šiandien nuvažiuojate ~500 km

9 diena
Venecija
Pusryčiai. Vykstate į „miestą ant vandens“ – Veneciją. *Plaukiate laivu iš Punta Sabionni į Šv. Morkaus aikštę. Ekskursija po „svajonių miestą“ aplankant Šv. Morkaus aikštę, *Šv. Morkaus baziliką su auksiniu altoriumi ir arklių galerija, Rialto ir „Atodūsių“ tiltus. Laisvu laiku siūlome pasikelti į 100 m aukščio *Varpinę, aplankyti žymiausias Venecijos bažnyčias. Po pietų (apie 13:30 val.) išvykstate Čekijos link. Kelionė per Austriją. Trumpam stabtelite Austrijos pakelės užkandinėje. Labai vėlai vakare, apie 24 val., atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje Brno apylinkėse.
Šiandien nuvažiuojate ~825 km

10 diena
Kelionė namo
Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Pietums sustojate vienoje iš Lenkijos pakelės užeigų. Lietuvos Respublikos valstybinę sieną kertate apie vidurnaktį.
Šiandien nuvažiuojate ~1090 km

Kelionės metu nuvažiuojama ~5700 km.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
* Kelionė autobusu
* 9 nakvynės viešbučiuose
* Maitinimas: 9 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai), 7 vakarienės (trijų patiekalų)
* Kelionės vadovo paslaugos
* Ekskursinė programa
* Informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
    (*) – mokami objektai ir visuomeninio transporto bilietai. Turistas moka pats apie 165 EUR už visus (*) pažymėtus objektus
    (***) – mokami objektai, kuriuos būtina užsisakyti prieš išvykstant. Kaina – apie 100 EUR asmeniui
    Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, programoje nepaminėtos vakarienės, gėrimai vakarienių metu, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

 

Italija nuo Venecijos iki Kaprio salos

 
2020 05 15 – 05 24 Trukmė: 9 n.

- Kaina asmeniui dviviečio tipo kambaryje

- Maitinimo tipas – pusryčiai (pagerinti kontinentiniai)

- Lietuviškai kalbantis kelionės vadovas 

602,65 €

Italija nuo Venecijos iki Kaprio salos

 
2020 09 13 – 09 22 Trukmė: 9 n.

- Kaina asmeniui dviviečio tipo kambaryje

- Maitinimo tipas – pusryčiai (pagerinti kontinentiniai)

- Lietuviškai kalbantis kelionės vadovas 

602,65€

Į viršų