Pažintinė kelionė į Berlyną su kelionės vadovu - dabar 15 proc nuolaida! Išvykimas per vaikų rudens atostogas!

Pažintinė 3 dienų kelionė autobusu į Vokietijos sostinę Berlyną su kelionės vadovu.
Šios kelionės metu apsilankysite Poznanėje ir pamatysite nuostabų šio miesto senamiestį: Rotušę, Senojo Turgaus aikštę, Šv.Petro ir Povilo arkikatedrą baziliką, Apolono, Neptūno ir Marso fontanus. Antrą dieną skirsite Berlynui: Brandenburgo vartai, Reichstagas, Potsdamo aikštė, Berlyno katedra. Laisvo laiko metu galėsite pasirinkti, ką norėtumėte veikti - ar tiesiog pasivaikščioti po miestą, ar apsilankyti Muziejų saloje įsikūrusių muziejuose. Grįžtant į Lietuvą trečia dieną sustosite Radvilų rūmuose Neboruve, pasižvalgysite po įmantrius angliško ir prancūziško stiliaus parkus.

Tai puiki išvyka su šeima per moksleivių rudens atostogas! O dabar šiai kelionei taikoma net 15 proc. nuolaida, tad paskubėk - užsisakyk jau dabar!

Kelionė į Berlyną
 Kelionė į Berlyną

Vokietijos sostinė Berlynas

 
2019 10 26 – 10 28
Trukmė: 3 dienos.

- Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje

- Maitinimo tipas – pusryčiai

- Lietuviškai kalbantis kelionės vadovas 

135,15 €

Kelionės organizatorius: NOVATURAS

Kelionės programa:

1 diena. Poznanė.
Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Pietums sustojate viename iš pakelėje įsikūrusių greito maisto restoranų. Apie 17 val. atvykstate į Poznanę. Pažintis su vienu seniausių Lenkijos miestų. Pamatote Šv. Petro ir Povilo arkikatedrą baziliką. Tai pirmoji Katedra Lenkijoje. Ši dviem bokštais pasipuošusi gotikinė bažnyčia stūkso Tumski saloje. Toliau tęsiate pažintį su viduramžius menančiu istoriniu Poznanės senamiesčiu: Rotušė, Senojo turgaus aikštė, kur stovi Gėdos stulpas; Prozerpinos, Apolono, Neptūno ir Marso fontanai bei Šv. Nepomuko paminklas. Vakare, apie 21 val., atvykstate į viešbutį netoli Lenkijos–Vokietijos pasienio. Šalia viešbučio veikia lenkiškus patiekalus siūlantis restoranas ir visą parą dirbanti parduotuvė. Nakvynė viešbutyje.
Šiandien nuvažiuojate ~1000 km.

2 diena. Berlynas.
Pusryčiai. Apie 7 val. išvykstate į Berlyną. Atvykus ekskursija po Vokietijos sostinę: Brandenburgo Vartai, Holokausto memorialas, Reichstagas, Potsdamo aikštė, Berlyno Katedra. Pasivaikštote Unter den Linden alėja iki Brandenburgo vartų. Ekskursija trunka apie 2 val. Laisvas laikas pietums. Po pietų siūlome aplankyti Muziejų saloje įsikūrusius muziejus. Vienas įdomiausių *Pergamo muziejus, kuriame saugoma viena vertingiausių Europoje senovinio meno kolekcija. Vardą muziejui suteikė pagrindinėje salėje stovintis Pergamo altorius. Muziejuje trys ekspozicijos: Antikos (graikų romėnų) muziejus, Artimųjų Rytų antikos muziejus bei Islamo meno muziejus. Muziejų saloje taip pat galite aplankyti: *Senąją nacionalinę galeriją, *Senąjį muziejų, *Naująjį muziejų, sukurtą Egipto menui, kuriame saugomas žymusis Nefertitės biustas ar *Bode muziejų. Vakare, apie 21 val., grįžtate į viešbutį netoli Lenkijos–Vokietijos pasienio.
Šiandien nuvažiuojate ~200 km.

3 diena. Radvilų rūmai Neboruve.
Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate Lietuvos link. Pakeliui aplankote restauruotus *Radvilų rūmus Neboruve, su įmantrias angliško ir prancūziško stiliaus parkais. Rūmuose atkurtas Radvilų laikus menantis interjeras, o parkas – tikra ramybės oazė. Kelionė per Lenkiją. Pietauti sustojate viename iš pakelėje įsikūrusių greito maisto restoranų. Apie 20 val. kertate Lietuvos Respublikos valstybinę sieną.
Šiandien nuvažiuojate ~1000 km.
Kelionės metu nuvažiuojama ~2200 km.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
* kelionė autobusu
* 2 nakvynės viešbutyje
* maitinimas – 2 pusryčiai (švediškas stalas)
* ekskursinė programa - dalomoji medžiaga
* kelionės vadovo paslaugos
 
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
(*) – mokami objektai. Turistas moka pats vietos valiuta apie 25 PLN ir 20 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Vokietijos sostinė Berlynas

 
2019 10 26 – 10 28
Trukmė: 3 dienos

- Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje

- Maitinimo tipas – pusryčiai

- Lietuviškai kalbantis kelionės vadovas 

135,15 €

Į viršų