MADEIRA iš Vilniaus - rudens atostogos nuo 509€!

MADEIRA - sala, kurioje pasirinko gimti pats Cristiano Ronaldo, kurioje auga sukryžminti vaisiai, o rogutėmis nuo kalno galima leistis net vasarą (ir tam visai nereikia sniego)...

Tai žalias paatogrąžių rojus. Dėl pastovios dienos temperatūros – apie 24 °C – ji vadinama amžino pavasario šalimi ir ištisus metus traukia turistus. Joje pakeri visur žydinčios spalvotos gėlės, žali vijokliai, kraštovaizdžio įvairovė su kvapą gniaužiančiomis prarajomis ir įspūdingais kriokliais.

 CRISTIANO RONALDO Lietuvoje, o mes keliaukime į jo gimtąją MADEIRĄ!!!

Madeira
 Madeira

Madeira
 
2019 09 24 – 10 01 Trukmė: 7 nakvynės

- Kaina asmeniui dviviečiame tipo kambaryje

- Maitinimo tipas – pusryčiai

509 €

Kelionės organizatorius: ITAKA

Siūlomas viešbutis: DOM PEDRO GARAJAU APARTMENT & NATURE 3*

Šis tvarkingas ir patogus viešbutis, priklausantis gerai žinomam Portugalijos viešbučių tinklui „Dom Pedro“, siūlo patogų poilsį, gerą aptarnavimą ir kokybiškas paslaugas. Gražūs baseinai palmių sode – tai ideali vieta puikiam poilsiui. Taip pat yra baseinas vaikams ir baras. Nuo čia netoli iki Ponta Garajau – regyklos uolėtame kyšulyje, kur stovi Kristaus Karaliaus (Cristo Rei) statula, panaši į Kristaus Atpirkėjo statulą, iškilusią virš Rio de Žaneiro.
Viešbutis įsikūręs ant kalvos pietrytinėje Madeiros pakrantėje, gražioje Garajau vietovėje su restoranais, barais ir parduotuvėmis, šalia gatvės. Atstumas iki Kanisu (Caniço) miesto – apie 2 km. Atstumas iki salos sostinės Funšalio – apie 8 km. Atstumas iki Garajau gamtos rezervato – apie 1 km. Atstumas iki Santa Kruzo oro uosto – apie 11 km. Šalia viešbučio yra autobusų stotelė (apie 2,5 Eur už kelionę iki Funšalio).
Praia do Garajau paplūdimys – viešas, akmenuotas, turi Mėlynosios vėliavos sertifikatą. Atstumas nuo viešbučio – apie 1 km. Galima pėsčiomis nueiti gatve ir nusileisti tarp uolų besidriekiančiu siauru takeliu arba nusileisti lyniniu keltuvu (mokamas – apie 2 Eur), gultai už papildomą mokestį. Praia dos Reis Magos paplūdimys – viešas, akmenuotas, turi Mėlynosios vėliavos sertifikatą. Atstumas nuo viešbučio – apie 4 km.
Sportas ir pramogos. Du netaisyklingos formos gėlo vandens baseinai (plotas – apie 200 m² ir apie 70 m²). Gėlo vandens baseinas vaikams (plotas – apie 15 m²). Šalia baseinų nemokami gultai, čiužiniai ir rankšluosčiai. Dengtas šildomas gėlo vandens baseinas (veikia 9.00–18.00 val.), plotas – apie 80 m², gylis – 1–2 m. Stalo tenisas, tinklinis, badmintonas.

* Rekomenduojamas poroms

* Netoli parduotuvių ir restoranų

* Netoli Punta Garajau

* Aukštas aptarnavimo standartas

Pastabos:
Klientams taikomas privalomas turizmo mokestis, kurio dydis yra 5 Eur/asmeniui/viešnagei. Mokestis taikomas asmenims nuo 18-os metų, mokamas viešbutyje.

Į kainą įskaičiuota*:

  • Tiesioginis skrydis
  • Rankinis ir registruotas bagažas
  • Pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas
  • 7 nakvynės viešbutyje Dom Pedro Garajau Apartment & Nature 3*
  • Maitinimo tipas – pusryčiai
  • Kelionių organizatoriaus atstovo paslaugos šalyje atosotogų laikotarpiu

 

Į kainą neįskaičiuota:

  • Kelionės medicininių išlaidų draudimas
  • Asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

Madeira
 
2019 09 24 – 10 01 Trukmė: 7 nakvynės

- Kaina asmeniui dviviečiame tipo kambaryje

- Maitinimo tipas – pusryčiai

509 €

Į viršų