IŠANKSTINIAI VASAROS KELIONIŲ PARDAVIMAI su Tez Tour! Užsisakyk 2020 VASAROS ATOSTOGAS ypač palankiomis sąlygomis!

Kelionių centras MEGATURAS kartu su kelionių organizatoriumi TEZ TOUR skelbia 2020 VASAROS KELIONIŲ SEZONO PRADŽIĄ!

Su džiaugsmu pristatome 2020 m. vasaros sezono kryptis: visų mylimą TURKIJĄ: Antaliją, Marmarį ir Bodrumą, Europos gražuolę ISPANIJĄ: Barseloną ir Maljorką, nuostabiąsias GRAIKIJOS salas - Kretą ir Rodą bei Peloponeso pusiasalį, daugelio pamėgtus BULGARIJOS regionus - Varną ir Burgasą, kerinčią Gruziją.

Įsigyti kelionę iš anksto yra verta, nes:
   * Mažesnė pradinės įmokos dalis nei perkant kelionę paskutinę minutę.
   * Įsigyjant kelionę iš anksto, pradinė įmoka tik nuo 10 % kelionės kainos, o likusią kelionės kainos dalį sumokant ne vėliau kaip likus 21 dienai iki kelionės pradžios.
   * Nemokamas kelionės sąlygų keitimas pagal keitimo dieną galiojančias kelionių kainas.
   * Didelis viešbučių ir datų pasirinkimas, tad galima rinktis patogiausią kelionių laiką ir labiausiai patinkantį viešbutį.

* Turizmo paslaugų teikimo sutarties sąlygos (pavardė, kelionės data, kelionės trukmė, turistų skaičius, apgyvendinimo ar maitinimo tipas, numerio kategorija), kai sutartis sudaryta pagal išankstinio pirkimo nuolaidų sąlygas turisto pageidavimu gali būti keičiamos likus ne mažiau kaip 21 dienai iki kelionės pradžios, tačiau taikomos keitimo dieną galiojančios kelionės kainos.

** Įsigijus keliones pagal išankstinio pirkimo sąlygas, pradinė įmoka privalo būti apmokėta Turizmo paslaugų teikimo sutarties pasirašymo (sudarymo) dieną, o likusi kainos dalis turi būti sumokėta likus 21 dienai iki išvykimo. Jei iki kelionės pradžios liko mažiau kaip 21 diena, visa kelionės kaina turi būti sumokėta iš karto, t.y. Turizmo paslaugų teikimo sutarties pasirašymo (sudarymo) dieną.

Vietų skaičius pagal išankstinius pardavimus yra ribotas.

Tez Tour 2020 pardavimai
Nuotraukos autorius – „MEGATURAS”.  Tez Tour 2020 pardavimai

Į viršų