Baltijos kruizas - Talinas, Helsinkis, Stokholmas, Ryga - 254,15 €! Su kelionės vadovu ir ekskursine programa!

Pažintinė 3 nakvynių kelionė po Baltijos šalis (Talinas, Helsinkis, Stokholmas, Ryga) kartu su kelionės vadovu.

Tobulas atotrūkis nuo gyvenimiškos rutinos ir puiki galimybė dar geriau pažinti šalis kaimynes.

Baltijos šalių kruizas
Nuotraukos autorius – „Megaturas”.  Baltijos šalių kruizas

Baltijos kruizas

 
2020 05 26 – 05 29 Trukmė: 3 n.

- Kaina asmeniui standartiniame kambaryje / kajutėje

- Maitinimo tipas –  pusryčiai

- Lietuviškai kalbantis kelionės vadovas 

254,15 €

Kelionės organizatorius: NOVATURAS

Kelionės programa:

1 diena.Talinas

Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Estiją. Pietums sustojate Latvijos–Estijos pasienyje. Po pietų atvykstate į Taliną. Ekskursija po miestą apžiūrint Tompėjos pilį, Šv. Marijos katedrą, Lossi aikštę su įspūdingu soboru – Aleksandro Nevskio katedra, miesto Rotušę. Laisvas laikas jaukiame Talino senamiestyje. Apie 21 val. atvykstate į viešbutį Taline.

Šiandien nuvažiuojate ~700 km

2 diena. Helsinkis

Pusryčiai. Vykstate į uostą ir keltu plaukiate į Helsinkį. Artėdami prie Helsinkio grožitės nuostabiais miesto ir jį supančių akmenuotų salelių – šcherų vaizdais. Ekskursija po „baltąjį Šiaurės miestą“ apžiūrint Senato aikštę, Katedrą, Rotušę, Universiteto centrinius rūmus, prieplauką su spalvingu žuvų turgumi. Laisvas  laikas, kurio metu siūlome paskanauti vietinių delikatesų žuvų turguje arba aplankyti istorinę Fazer šokolado gamintojų  kavinę. Vakare, apie 17 val., kruiziniu laivu iš Helsinkio išplaukiate į Stokholmą. Vakarą praleidžiate pramogaudami laive: saunos, kavinės, restoranai, naktiniai klubai, kazino, vaikų žaidimų kambariai. TNakvynė laivo kajutėse.

Šiandien nuvažiuojate ~50 km

3 diena. Stokholmas

Pusryčiai. Ryte, apie 9:30 val., atplaukiate į Švedijos sostinę. Ekskursija po Stokholmą, dėl daugybės kanalų dažnai vadinamą „Šiaurės Venecija“. Pamatote Rotušę, kurioje vyksta iškilmės po Nobelio premijų įteikimo; grožitės Riterių bažnyčia, kurioje laidojami Švedijos karaliai; Karalių rūmais ir prie jų prisišliejusia *Katedra, kurioje vyksta karališkosios šeimos jungtuvės; Parlamentu, užimančiu visą Šv. Dvasios salelės plotą. Laisvas laikas pietums. Po pietų aplankote įspūdingo *Vazos laivo, išbuvusio jūros dugne 333 metus, muziejų. Arba pasinerti į nuotaikingą Astridos Lindgren knygų veikėjų pasaulį *„Junibacken“ muziejuje. Čia atgyja pasakų herojai. Muziejaus svečiai gali juos paliesti, žaisti su jais, pramogauti ir atrasti visada kažką naują. Vakare, apie 17 val. kruiziniu laivu išplaukiate į Rygą. Vakarą praleidžiate pramogaudami laive. TNakvynė laivo kajutėse.

Šiandien nuvažiuojate ~50 km

4 diena. Ryga

Pusryčiai. Apie 11 val. atplaukiate į Rygą. Vykstate į Rygos automobilių *muziejų, su didžiausia ir įvairiausia Baltijos šalyse senųjų motorinių transporto priemonių kolekcija. Išgirsite apie jas nepaprastai įdomių pasakojimų. Pamatote seniausio pasaulyje patentuoto automobilio Benz Patent Motorwagen repliką; analogų neturinčią prabangių tarybinės vadovybės automobilių arba Kremliaus kolekciją; įspūdingą specialios, krovininės ir karinės technikos kolekciją; dėmesio vertą lenktyninių ir rekordinių automobilių kolekciją. Po pietų išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Latviją. Apie 18 val. kertate Lietuvos Respublikos valstybinę sieną.

Šiandien nuvažiuojate ~400 km

Kelionės metu nuvažiuojama ~1200 km.

Į kainą įskaičiuota:

 • Kelionė autobusu;
 • 1 nakvynė viešbutyje;
 • Kelionės vadovo paslaugos;
 • Ekskursinė programa;
 • Kelto Talinas – Helsinkis bilietai;
 • 2 nakvynes laivuose Helsinkis – Stokholmas – Ryga, vieta keturvieteje kajuteje be lango;
 • Maitinimas – 3 pusryciai (paketas ir švediškas stalas);
 • Informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu;

Į kainą neįskaičiuota:

 • Mokami objektai. Turistas moka pats vietos valiuta apie 350 SEK ir 15 EUR už visus (*) pažymetus objektus.
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

Pastabos:

 • Išvykimas ir grižimas galimi iš Vilniaus, Kauno, Panevežio, ¹Šiauliu ir ¹Klaipedos. (¹) – yra papildomu salygu.
 • T– už papildoma mokesti galima pasirinkti vieta dvivieteje ar aukštesnes kategorijos kajuteje su langu. Vietu skaicius keltuose už mažiausia kaina yra ribotas.
 • Už papildoma mokesti, iš anksto galima užsisakyti vakarienes (švediškas stalas) laive. Vienos vakarienes kaina asmeniui – nuo 33 EUR (perkant laive, kaina asmeniui – nuo 35 EUR).
 • Del iš anksto neimanomu numatyti aplinkybiu, ar/ ir keltu tvarkarašciu pasikeitimo, Novaturas gali pakeisti keltu atplaukimo ir išplaukimo vietas, keliones data ar kitaip koreguoti programa.
 • Keliones programa, objektu lankymo tvarka, mokamu objektu skaicius ir kainos gali keistis.
 • Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiama www.novaturas.lt.

Baltijos kruizas

 
2020 05 26 – 05 29 Trukmė: 3 n.

- Kaina asmeniui standartiniame kambaryje / kajutėje

- Maitinimo tipas –  pusryčiai

- Lietuviškai kalbantis kelionės vadovas 

254,15 €

Į viršų