NAUJIENA!! Romantiškos atostogos Kefalonijos saloje! Viešbutis Apostolata Resort & Spa 5* savaitei nuo 619 Eur!!!

Laikas planuoti 2020 metų atostogas! Nauja atostogų kryptis į didžiausią Jonijos jūros salą Kefaloniją!

Kefalonija yra vienas gražiausių Graikijoje esančių kampelių, tačiau kolkas dažnas lietuvis išgirdęs šį pavadinimą suklūsta. Jei lyginsime su kitomis Graikijos žvaigždėmis, tokiomis, kaip Kretos, Rodo ar Santorini salomis, tai Kefalonija – vis dar mažai girdėta. Tačiau sala tikrai turi kuo pasigirti – pribloškiantis kraštovaizdis, pasakiškas oras, graikiška virtuvė, vietinių draugiškumas, skaidraus vandens pakrantės ir įspūdingo grožio paplūdimiai, kurie pakeri kiekvieną.

Rekomenduojame rinktis vieną populiariausių Kefalonijoje kurortų - Skala. Šis kurortas pasižymi kvapą gniaužiančia gamta, tačiau puikiai pateisina įvairiapusiškam kurortui keliamus lūkesčius. Mieste galima rinktis iš daugybės tavernų, restoranų, barų, maisto prekių ir suvenyrų parduotuvių, net ir naktimis Skala išlieka gyvybinga. Skalos pakrantėje palei pušų mišką tęsiasi platus 3 km ilgio smėlio, kai kur sumišusio su žvirgždu, paplūdimys, čia veikia paplūdimio barai, siūlomas vandens sportas. Netoliese esantys Potamaki, Kaminia ir Mounda paplūdimiai yra geriausi ir ilgiausi smėlio paplūdimiai saloje. Norintys atsipalaiduoti atranda mažas, nuošalesnes įlankas, mėgaujasi vaizdais į Zakintą, Peloponesą ir Jonijos jūrą.

Apostolata Resort & Spa 5* viešbutis - puiki vieta praleisti romantišką laiką kartu, nes būtent šį viešbutį labai gerai įvertino poros.

Visais kelionės rūpesčiais pasirūpinsime mes, Jums tereikia spausti mygtuką, užsisakyti ir ramiai laukti kitų metų!

Atostogos Kefalonijos saloje
 Atostogos Kefalonijos saloje

Kefalonija
 
2020 09 28 - 2020 10 05
Trukmė: 7 nakvynės

- Kaina asmeniui standartiniame dviviečiame kambaryje

- Maitinimo tipas – pusryčiai ir vakarienė

Kelionės organizatorius: NOVATURAS

Siūlomas viešbutis: Apostalata Resort & Spa 5*

Viešbutis įsikūręs nuostabioje Kefalonijos saloje ant skardžio, nuo kurio atsiveria nepakartojamas vaizdas į Viduržemio jūrą. Viešbutis siūlo kambarius su vaizdu į salą arba su vaizdu į jūrą. Visi siūlomi numeriai turi televizorius, oro kondicionavimo sistemą,plaukų džiovintuvus, rankšluosčius, higienos priemones. Viešbutis turi lauko baseiną su gultais ir skėčiais nuo saulės. Viešbučio teritorijoje esančiuose restoranuose Zephyros ir Almyra galima ne tik skaniai pavalgyti ( a la carte) bet ir kartu pasigrožėti panoraminiais vaizdais.
Viešbutis įsikuręs netoli nuo turistų lankomų objektų: iki Skala kaimelio – 4 km, Poros kaimelio 7 km, o Argostoli oro uostas nutolęs 37km nuo viešbučio.

Į kainą įskaičiuota:

 • tiesioginis skrydis Vilnius-Kefalonija-Vilnius
 • rankinis bagažas
 • registruotas bagažas
 • pervežimo paslaugos oro uostas-viešbutis-oro uostas
 • 7 nakvynės viešbutyje Apostalata Resort & Spa 5*
 • maitinimo tipas –  pusryčiai ir vakarienė
 • kelionių organizatoriaus atstovo paslaugos šalyje atostogų laikotarpiui

Į kainą neįskaičiuota:

 • Kelionės ir medicininių išlaidų draudimas
 • Asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

Pastabos:

 • Pasiūlymų skaičius už nurodytas kainas yra ribotas
 • Galimos ir kitos kelionės datos bei viešbučiai pagal Jūsų pageidavimą
 • Už papildomą mokestį galime užsakyti ir kitas norimas paslaugas – maitinimą lėktuve, kelionės ir sveikatos draudimą, automobilio nuomą, ekskursijas ir kitas pramogas
Kefalonija 
 
2020 09 28 - 2020 10 05
Trukmė: 7 nakvynės

- Kaina asmeniui standartiniame dviviečiame kambaryje

- Maitinimo tipas – pusryčiai ir vakarienė

Į viršų