Savaitė poilsio prie Juodosios jūros su ultra viskas įskaičiuota - 475 Eur!

Vienas populiariausų viešbučių Bulgarijoje HVD Club Miramar 4*. Tai puikus pasirinkimas ne tik poroms, bet ir šeimoms su vaikais. Šis klubinis viešbutis turi savo paplūdimį, tad gultai ir skėčiai bus nemokami. Nuo Varnos oro uosto iki viešbučio atstumas 65km, nuo Obozoro miestelio centro tik 2km.

HVD Club Miramar 4+*
Nuotraukos autorius – „Megaturas”.  HVD Club Miramar 4+*

Bulgarija
 
2020 05 13 – 05 20 
Trukmė: 7 nakvynės

- Kaina asmeniui Promo tipo kambaryje

- Maitinimo tipas – Ultra viskas įskaičiuota

 

Kelionės organizatorius: NOVATURAS

Siūlomas viešbutis:

HVD Club Miramar 4+* -  viešbutis, įsikūręs nuostabioje vietoje, šalia smėlėto paplūdimio, ant jūros kranto. Iš dalies renovuotas 2017 metais, o 2019 metaias atidaryta Deluxe komplekso dalis. Čia galėsite mėgautis atpalaiduojančiomis atostogomis ir daugybe pramogų. Viešbutyje yra SPA centras, kuriame galėsite atsipalaiduoti, taip pat galėsite išbandykite nuotykių suteiksiančias vandens sporto priemones, pažaisti paplūdimio tinklinį, pasivažinėti dviračiais po Obzoro apylinkes. Atostogų metu galėsite laiką leisti didžiulėje atviroje terasoje su vaizdu į jūrą, mėgautis saulė spinduliais šalia paplūdimio baro įrengtuose gultuose su skėčiais. Atostogaujančios su vaikais šeimos galės naudotis vaikams skirta žaidimų aikštele, baseinais, vakų klubu. Vyresnes savo atžalas galėsite ramia širdimi palikti profesionalių vaikų klubo ekspertų priežiūrai, nes čia jiems rengiami įvairūs žaidimai, linksmos pamokėlės, smagūs šokių užsiėmimai. Na, o kūdikiais pasirūpins kūdikių klubo personalas, kur patiems mažiausiems įrengtos kūdikių lovelės ir visa kita jiems reikalinga įranga. Restorane vaikučiams paruoštos specialios maitinimo kėdutės.

 

Į kainą įskaičiuota:

  • tiesioginiai skrydžiai Vilnius-Varna-Vilnius
  • rankinis bagažas iki 5kg asmeniui
  • registruotas bagažas iki 20kg asmeniui
  • pervežimo paslaugos oro uostas-viešbutis-oro uostas
  • 7 nakvynės viešbutyje HVD Club Miramar 4*
  • maitinimo tipas – ultra viskas įskaičiuota
  • kelionių organizatoriaus atstovo paslaugos šalyje atostogų metu

 

 Į kainą neįskaičiuota:

  • kelionės medicininių išlaidų draudimas
  • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

  Svarbi informacija! Šie ir panašūs pasiūlymai žaibiškai išperkami, o Megaturo konsultantai ne visada spėja informuoti apie pasikeitusias keionių kainas. Todėl prieš darant užsakymą būtina susisiekti ir pasitikrinti visas kainas.

Bulgarija
 
2020 05 13 – 05 20 
Trukmė: 7 nakvynės

- Kaina asmeniui Promo tipo kambaryje

- Maitinimo tipas – ultra viskas įskaičiuota

Į viršų